28. prosince 2015

on the road

Vítám Vás u dalšího článku #ontheroad :). Naposledy, když jsem před Vánoci jela ze Znojma do Litvínova, byla to zase šílená cesta. Ze Zn. jsem jela úplně jiným autobusem, než jezdím obvykle ... Byla to pěkná rachotina, nebyla jsem si jistá, jestli tam vůbec dojedeme. Když jsem nastupovala do autobusu, řidič nechtěl vidět ani jízdenku, říkala jsem si - nooo, tak doufám, že dojedu na Florenc, jinak mě klepne :D ... Jediné pozitivum bylo, že jsem seděla s Timmym sama. Sedačky byly takové ty štiplavé, jak kdyby byly potažené kobercem, no fuj, ještě, že nebylo léto :D ... Celou cestu mi pod nos smrděl takový ten vanilkový stromeček, který koupíte na každé benzínce za pár korun ... po chvíli se mi z toho začalo dělat špatně. Brrr. Den předtím jsem si stahovala do iPadu film Paper towns, že se na něj kouknu znovu v autobuse, pustila jsem ho a nešel mi zvuk, říkám fakt super, asi tu umřu, to je cesta ... Zkusila jsem druhou variantu a to tu, že si ho pustím na internetu, když jsem ho pustila spustilo se mi porno :DDD, ještě, že jsem to měla ve sluchátkách ( doufám, že slovo na P....mohu normálně psát :D, abych někoho nepohoršila ) ...  po asi 8. zavření P se mi spustil film, běžel cca 15 minut, pak se sekl a už nešel :-/ . Chtěla jsem jít spát, ale raději jsem nesla, protože jsem se bála, jestli vůbec dojedu do Prahy ... Za hodinu a půl jsme stavěli v Jihlavě, tam jsem se trochu zasmála cizímu neštěstí :D... nějaká holka vystupovala z autobusu (měla podpatky velké jak .... a neuměla na tom vůbec chodit) v ruce držela velkou krabici cukroví, no a asi víte, co se stalo. Ano hádáte správně, nějakým způsobem spadla, ale ne že by se rozsekala, ale všechno cukroví se rozletělo na schodech, koukala na to, jak hromádka neštěstí a na celý autobus zařvala "do pí** to snad ne ty vo**" . Když vylezla z autobusu ven, vzala zbytek cukroví, který se z té krabice nevysypal, koukala tak na ty schody a zbylé cukroví z krabice ujídala ... NO jako fakt vtipné !
Po dlouhé době jsem dojeli do Prahy, vydali jsem se s Timoušem do MC na latté.  ... abych pravdu řekla, moc tu Prahu ve večerních hodinách nemusím, byla jsem ráda, že jsem zpět na Florenci v té hale, i když nevím, jestli jsem jásala radostí, jistí lidé mne "vyhnali" do Crosskafečka ... Jako nevadilo mi to :D ...  
Když jsem vždycky někde s našim hafanem na Florenci, "všichni" mají tendenci chodit k nám a dělat ťuťuuu a hladit si Timmouše, občas, no skoro vždycky mě to vytáčí, takže Timmy připrav se, příště dostaneš ceduli na krk "POZOR KOUŠU" :D  .. 

Dnes jsem na cestě do Brna. Musela jsem vstávat opět po 4 h, ale tentokrát jsem nemusela jet do Mostu tramvají, protože jsem jela autem, taťka mě tam hodil, byla jsem strašně vděčná, protože táhnou ten těžký kufr, jak blázen, je fakt něco ... no jooo samé dárky :)) 
Přijela jsem do Prahy a měla jsem odjíždět v 9 h, ALE uvolnilo se místo v autobuse v 8:30, takže jsem si ho rychle zarezervovala a zaplatila, chtěla jsem stornovat rezervaci v těch 9 h, jenže to nešlo ani na internetu ani v aplikaci, takže necelé 2 stovky mi propadly, jsem pěkně ... víte co ?! No teď docela lituji, že jsem tu chvíli nevydržela a nejela až v těch 9 h. Sedíme vzadu na té 5 ce u okna, vedle nás divní lidé jiných národností, fakt super, ještě, že jsem už za 1h v Brně, kde mne bude čekat moje kamarádka a jdeme do Vaňkovky a poté jdeme fandit našim Orlům, dneska konečně vytáhneme dres !!! Takže DO TOHO ORLI !!! "Orli Znojmo vyhrajeme dneska" ... No tímto se asi loučím z D1.  

Článek jsem psala po cestě 26.12, ale zveřejňuji ho až dnes :), opět nebyl čas !

A jaké jste měli vůbec Vánoce ? Dostali jste to, co jste si přáli :) ???

On má vždycky takovou pohodu :)
Klasika - káva na Florenci
Fotka je mázla, protože to na té D1 skáče, jak nevím co :-/
Mmmm, miluju !
Vánoční přivítání našich Orlů, kteří vyhráli 8:0 !!!
#HaveANiceDay

Žádné komentáře:

Okomentovat