14. listopadu 2016

Výlet do Prahy ...

Noo, takže psaní článku vyhrálo na plné čáře. Do té diplomky se mi prostě nějak moc nechce, nevím čím to je, sakra.
P R O K R A S T I N A C E ...

6/20 budíček. Fuuuha, to je ještě dřív, než vstávám do práce. Po sto letech do Prahy busem. Dlouho jsem nebyla na cestě, tak jsem čekala, co zajímavého se mi přihodí. Však všichni znáte, jaké byli mé "TRAVEL DIARY", vždycky jsem se těšila, až se s Vámi podělím o tom, jaké jsem měla zážitky z cesty. Nicméně, vrátím se k výletu.

/// And just like that, all i breathe, all i feel, you are all for me, i´m in ... lalala, jo zase jsem si zpívala, ale Vy jste si už zvykli ne? ///

Odlepím oči, kouknu z okna a SNÍÍÍH. Ano, miluji ho. Spíš by mě zajímalo, co nemám ráda a co nemiluji. Haha. Sedím tak na posteli a nemohu se vůbec dokopat k tomu, abych vstala. Do prr... proč jsem odkládala ten budík, už teď nestíhám, sakra, proklínám se, už milionkrát jsem řekla, že BUDÍK NIKDY NEODSUNU a zatím se mi to ani jednou nepovedlo.

Jdu s Timmym, maluji se, přitom snídám alespoň mandarinku, fénuji si vlasy a ještě musím trochu poklidit, protože po práci se mi vážně už nechtělo nic dělat. Po práci se vždycky těším, až přijedu domů zapnu MILOVANÝ SERIÁL HIMYM a jdu koukat, dokud neusnu.

Tramvaj stíhám jen tak tak a jsem ráda, že v ní sedím. Nasazuji sluchátka a chce se mi strašně spát ... ještě si stihnu dojít do mekáče. Vystupuji a jdu si pro ranní dávku kofeinu, bez které prostě být nemohu a k tomu si beru jogurt s ovocem. Musí na mě být vtipný pohled. Chápu, že lidé během chůze jí třeba nějaké pečivo, ale jogurt :D???. Možná za toho exota jsem tentorkát já, nikoliv ostatní lidé, které většinou za exoty považuji.

Konečně přijíždí autobus, bylo na čase, protože jsem zmrzlá, jak h*vno u cesty. Nastupuji, všechno ze sebe svlékám, opět zapínám iPod a jdu si trochu pospat. Už jen slyším hlásky, jak ti dva si vedle mě povídají a já se pomalu ukládám ke spánku ... spím a doufám, že mi někde neteče slina nebo tak podobně, haha.

Tadááá a jsme v Praze, není tu moc zima ??? Nepřijde mi, že jsem se málo oblékla, naopak, čepice, teplá bunda a šála až pod nos. Ano, ty tenisky bych konečně mohla vyměnit za nějakou teplejší obuv, jenže já jsem si tenisky poslední dobou oblíbila a NUTNĚ POTŘEBUJI NOVÉ TENISKY ADIDAS SUPERSTAR, takovou dobu už na ně koukám.

První co jsme v Praze udělali, byla návštěva Pandory <3. Yaaay. Joo, asi ji někteří nesnášíte kvůli tomu, že jí mají všichni, naopak někteří ji milujete a já patřím k té druhé skupině, protože prostě se mi líbí a nejvíc se mi na tom líbí to, že si skládáte svůj příběh, to, co máte rádi, to co Vás vystihuje, to co milujete, kdo miluje Vás a právě tohle máte vždycky při sobě :).

Dalším bodem na itineráři je jíííídlooo. Konečně, už máme fakt hlad. Vybrala jsem Wokin, nikdy jsem tam nebyla a všichni o tom mluví, takže tam prostě musíme jít. Vybírám a vůbec nevím, co si mám dát. Vyhrávají rýžové nudle, s kuřecím masem, ananasem, zeleninou a sladkou omáčkou. Fuuu lepší nudle jsem nejedla. Na to, že jsem to jedla hůlkami, tak se po nich jen zaprášilo. Avšak ostatní účastníci zájezdu :D s tím mají trochu problém, takže jim dávám takovou lajdáckou přednášku, jak se s hůlkami alespoň trochu skamarádit. Hehe.

S plnými pupky se vydáváme dál. Procházíme Václavákem, procházíme pár krámů, ale odcházíme s prázdnou. Další zastávkou je Paladium. První, co si musím ihned koupit je pásek, protože na mě musí být krásný pohled, jak si neustále vytahuji kalhoty :D. Ještě nějaký ten svetřík a jdeme na další kávu. Bože, hnusnější kafe jsem nikdy neměla. Jsme ve Starbucksu a dávám si perníkové latté. Když si sedáme, šlehačku jím s nechutí, protože je tak sladká a divná, až to možné není o kávě ani nemluvím. Nicméně, když už jsem si ji dala, vypiju ji.

Nezapomněli jsme navštívit prodejnu Obag, ve které jsem si vyhlédla fakt krásnou kabelku v khaki barvě a s takovou chlupatinou, aaaa, takže taky MUST HAVE.

OMG, jáááj, dobře, nějak pochopím, když si někdo vezme ponožky do sandálů, ale když si někdo do černých lodiček vezme sportovní ponožky, to už fakt nerozdejchám :DDD. Fakt mě baví pozorovat lidi ! Vždy se tak nasměju.

V autobuse samozřejmě spím, jak mimino. Domů přijíždím, totálně vyčerpaná, ale byl to FAJNOVÝ DEN :-*.

Jooo a nesmím Vám zapomenout říct, že už je všude Vánoční výzdoba. Jako každý rok v předstihu, haha. Jen čekám, kdy u našeho nejmenového obchodu vytáhnou obří vánoční stromek, ano uhádli jste, mluvím o Tescu. Nee, ale už se těším. Ta pohoda, ty chvilky pohody s nejbližšími, cukroví, filmy, Vánoční trhy, trdelník a svařáček  <3. KDO SE TAKÉ TĚŠÍ ???

Instagram denisa.koranova
FB dennie´s life blog
Snapchat dennie_28
Pravidelní čtenáři (vpravo dole na blogu)

#BeHappy

Žádné komentáře:

Okomentovat